Усі види канцелярських товарів для офісу

10 min read

Канцелярські товари для офісу мають на увазі приладдя для організації діловодства, тобто створення, оформлення та зберігання документації. Але за призначенням цей асортимент не обмежується офісним діловодством. Канцтовари можуть знадобитися у школах та ліцеях, вишах або у дитячому садочку, для творчості та навчання. 

Види канцелярських виробів 

1. Паперова продукція – це папір для принтера, копіювання, записів. Для інших потреб випускаються блокноти, ділові щоденники, записники, бухгалтерські та офісні зошити, планінги. Також в канцелярських магазинах до продажу представлений картон, самоклеючий, кольоровий та інший спеціалізований папір.  

2. Канцтовари для письма – різні види ручок, олівці прості та кольорові, маркери, фломастери, лінери, запасні стрижні 

3. Товари для оформлення документів – це діркопробивачі та степлери, клей і клейкі стрічки, ножиці та ножі для різання паперу. До цієї категорії належать такі вироби, як скріпки, гумки, коректори, кнопки та інші витратні матеріали.

4. Товари для зберігання документації являють собою широкий асортимент: папки, швидкозшивачі, конверти, які виготовляють з різних матеріалів. До цього виду канцтоварів належать обкладинки для книжок і зошитів, візитниці та бейджі.  

5. Для організації місця роботи офісного співробітника потрібні підставки для зберігання олівців, ручок та інших товарів. Не обійтися фахівцеві без органайзерів, лотків для паперів. В різноманітних за комплектацію наборах канцтоварів передбачено все необхідне для ефективної офісної роботи. 

6. Подарункові канцелярські товари мають особливу популярність. Причина в тому, що дорогі та унікальні канцелярські речі завжди доречні у вигляді подарунка бізнесменові, керівнику, партнерам або клієнтам. 

Ексклюзивна модель ручки, шкіряний портфель, ефектний щоденник, оригінальний футляр – це досить неповний список практичних подарункових виробів, виготовлених в унікальному стилі.

7. У магазинах канцелярських товарів завжди можна придбати деякі супутні товари як для офісних працівників, так і школярів. Пенали, рюкзаки, калькулятори, товари для догляду за ПК та іншою оргтехнікою, а також корисні витратні матеріали, які не належать до канцтоварів, можна вибрати в канцелярському магазині. 

8. Канцелярські товари для творчої діяльності є особливим видом, оскільки створюються виробниками переважно для дітей. До цього списку належить усе потрібне для малювання, ліплення, виготовлення цікавих дрібничок з паперу, а також художніх занять, створення аплікацій та інших видів рукоділля.  

You May Also Like

More From Author