Все, що вам потрібно знати про прийом у дерматолога

11 min read

Дерматолог – кваліфікований спеціаліст, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань шкірних покривів. До нього звертаються як для профілактичних оглядів (особливо якщо є відповідні рекомендації та показання), так і в екстрених випадках при виникненні неприємних симптомів, новоутворень на шкірі і т.д.

Консультація дерматолога здійснюється в кілька етапів і зазвичай займає не більше 30 хвилин. Ми зібрали найпоширеніші питання пацієнтів щодо цієї процедури та підготували відповіді на них.

Як відбувається консультація у дерматолога

Починається консультування із ретельного опитування пацієнта. Лікар з’ясовує:

  • які симптоми турбують людину;
  • коли вони з’явилися;
  • наскільки вони інтенсивні;
  • що ви робили для полегшення симптомів.

Тому перед походом до дерматолога продумайте заздалегідь весь список скарг, які вас турбують. Після опитування дерматолог переходить до огляду покривів шкіри. Для кращої візуалізації всіх новоутворень на різних ділянках використовується дерматоскоп – спеціальний інструмент, що дозволяє без болю та дискомфорту оглянути родимки, бородавки, папіломи.

Найчастіше вже на першій консультації вдається поставити діагноз. Більше того, якщо при огляді знайдеться підозріла родимка або бородавка, лікар може запропонувати вам відразу видалити новоутворення буквально за 5 хвилин.

Скільки коштує консультація дерматолога

Вартість консультації у дерматолога залежатиме насамперед від того, де саме приймає лікар. Якщо огляд відбувається у державній клініці, він є абсолютно безкоштовним для пацієнта. Хіба що доведеться оплачувати додаткові обстеження за потреби.

Проте найчастіше сьогодні пацієнти звертаються до дерматолога до приватної клініки. Прайс послуг зазвичай виставлений безпосередньо на сайті, що дозволяє ознайомитися з ціновою політикою установи. Часто буває так, що первинна консультація чи навпаки – повторне звернення до фахівця коштуватимуть дешевше.

Як вибрати дерматолога

Часто перед тим, як записатися до дерматолога, пацієнти кілька днів і навіть тижнів шукають хорошого лікаря. Тут важливо звертати увагу на:

  • кваліфікацію та досвід роботи, можливо – спеціалізацію у конкретній сфері дерматології;
  • клініку та обладнання, на якому працює спеціаліст;
  • атмосферу під час прийому – важливо, щоб лікар був доброзичливим та вмів привернути до себе пацієнта;
  • відгуки, які залишають про дерматолога його пацієнти.

У Сіті Клінік працюють кваліфіковані фахівці – дерматологи, які приймаються навіть за найскладніші захворювання. Огляд здійснюється з використанням сучасного інструментарію та потужного сертифікованого обладнання, дозволяючи проводити комплексну та швидку діагностику, призначати правильну тактику лікування пацієнтів, профілактувати шкірні захворювання.

You May Also Like

More From Author