Трюковий самокат: особливості вибору та конструкцій колісного транспорту

16 min read

На сьогодні самокат є одним із найулюбленіших видів колісного транспорту серед дітей різного віку. Завдяки можливості виконувати різні трюки та відточувати свою майстерність та навички, трюковий самокат став особливо популярним серед підлітків. 

По іншому такий транспорт ще має назву кикскутер. Зовнішньо він нічим не відрізняється від звичайного самокату. Але його унікальність полягає в тому, що в ньому виробниками передбачена велика кількість технічних фішек, котрі створені для зручного використання рейдерами.

Трюковий самокат Кенді Бордс

Що варто знати про трюковий кикскутер?

Варто зазначити, що такий вид вуличного транспорту дійсно є найбільш популярною моделлю самокатів, котра купується найчастіше. Конструкція такого транспорту виготовляється з міцної металевої рамки, котра виготовляється зі сплаву алюмінію та має невеликі розміри коліс. Унікальні характеристики та невелика вага надають можливість робити різноманітні, а іноді екстремальні стрибки. Такий вуличний транспорт не здатен розвивати велику швидкість, але він має свої особливості, котрі допомагають виконувати трюки. Вони володіють:

 • Гарною маневреністю.
 • Високою стійкістю до механічного впливу.
 • Здатністю витримувати падіння.

Варто пам’ятати що виробники таких самокатів не рекомендують використовувати транспорт дітям яким не виповнилось 7 років. Вважається, що дитячий організм до 7 років ще недостатньо сформований для того, щоб займатися таким видом спорту.

Важливі особливості трюкових самокатів

Порівняно зі стандартими самокатами, трюкові виготовляють таким чином що на них можна виконувати стрибки, ковзання, кручення та інше. Саме тому їх конструкція дещо відрізняється:

 • В такому вуличному транспорті непередбачений складний механізм. Це є дуже важливим, адже самокат має витримувати серйозні навантаження.
 • Збірні частини майже відсутні, що забезпечує міцність та жорсткість всієї конструкції.
 • Колеса невеликі та мають гарну зносостійкість. Це надає транспорту гарної маневреності, яка є дуже важливою при виконанні різноманітних трюків.
 • Підшипники, котрі встановлюються на такий самокат є високоякісними, це надає можливість доволі швидко розвивати необхідну швидкість.
 • Більша частина моделей мають вагу від 3 до 5 кг. Скутери, котрі мають меншу вагу мають гарну маневреність, важчі та більш надійніші.

На що звернути увагу при виборі трюкового самоката?

При виборі дуже важливо взяти до уваги наступні складові:

 • В першу чергу необхідно визначити місце використання транспорту. Це може бути вуличне катання чи спеціальний скейт-парк де можна виконувати складні стрибки.
 • Розмір деки та висота керма мають бути комфортними при використанні.
 • Важливо, щоб такий вуличний транспорт був виготовлений з якісних та міцних матеріалів. Це дозволить транспорту витримувати сильні навантаження при виконанні стрибків та інших екстремальних стрибків.
 • Якісні диски, підшипники, розмір коліс, це все в купці має велике значення при виборі. Колеса невеликого розміру забезпечують гладкість катання, більш жорсткі мають ліпшу амортизацію та маневреність.

У будь-якому випадку на вибір трюкового самокату впливає те де саме він буде використовуватись. Для виконання складних стрибків варто звернути увагу на більш укомплектовані моделі відомих виробників. Для простого катання без виконання складних стрибків можна обрати більш простіший вуличний транспорт.

Обираємо трюковий самокат на сайті Candyboard

Якщо ви полюбляєте активний відпочинок на свіжому повітрі та бажаєте купити трюковой самокат, тоді вам варто відвідати інтернет-магазин скейтів, самокатів та аксесуарів до них Candyboard. Широкий асортимент  та доступні ціни допоможуть обрати сучасний колісний транспорт для виконання складних та простих стрибків як для дорослого, так і для дитини. На сайті ви знайдете лише якісну продукцію від відомих брендів. Купити трюковой самокат можна як на сайті, так і зателефонувавши по телефону. Менеджери компанії залюбки нададуть консультацію та допоможуть оформити замовлення. Доставка продукції здійснюється по території України своєчасно та без затримок.

You May Also Like

More From Author