Як правильно обрати духи?

15 min read

Як вибрати духи?

Вони були єдиним, що одягала Марлін Монро спати. Вони можуть огорнути ніжним квітковим туманом або спокусити чуттєвим ароматом мускусу. Українські парфуми так само важливі, як і одяг. Вони наша візитна картка. Але як знайти ідеальний аромат для себе серед тисяч різних продуктів, доступних на полицях аптек?

Чарівна сила аромату

У багатьох жінок є свій улюблений аромат. Це парфум, який ми завжди хочемо знайти в упаковці під ялинкою і який ми здалеку відчуваємо на комусь іншому. Без них ми не виходимо з дому. Однак, щоб знайти такий ідеальний аромат, часто потрібно трохи поекспериментувати з різними ароматними нотами.

На жаль, ми не можемо повністю довіряти своєму нюху — ніс перестає вловлювати тонкі відмінності в запахах після того, як понюхав 3 різні продукти. І тому вибрати ідеальні парфуми так складно, і багато жінок повертаються з улюбленої парфумерії не з флаконом мрії, а з… головним болем. Змішування ароматів трохи бентежить наш нюх.

Види ароматів

Перш ніж почати оцінювати окремі парфуми та шукати продукт, який ідеально відповідатиме нашій особистості, варто знати типи доступних ароматів. Парфумерія, парфумерна вода і туалетна вода поділяються на кілька основних груп. Це: квіткові аромати, шипрові аромати, цитрусові аромати, східні аромати.

1. Квіткові аромати є найпопулярнішою групою духів. Це ніжні аромати, в яких провідною нотою є аромат окремої квітки або цілого квіткового букета. Квіткові духи часто поєднуються з фруктовими нотами або східним мускусом.

2. Шипрові аромати дуже важкі, тому що виробники використовують тут аромат дубового моху. Зазвичай мох поєднується з пачулі, трояндою і смолою.

3. Цитрусові аромати дуже освіжають. Виробники використовують ефірні масла, віджаті з лимона, лайма і бергамоту.

4. У східних ароматах використовуються пряні аромати. У них відчувається аромат смоли, а також кориці чи кардамону.

Трохи меншою популярністю користуються папоротні і альдегідні запахи. Аромати папороті поєднують папороть з лавандою, дубовим мохом, пачулі та травами. Вони дуже інтенсивні. Найважчими є альдегідні аромати.

Як оцінити парфуми?

Пошуки ідеальних парфумів можна трохи полегшити. Просто скористайтеся кількома хитрощами та уважно читайте склад продукту на упаковці.

Щоб розпізнати ноти більш ніж 3 різних ароматів, просто понюхайте кавові зерна. Ми можемо провести такий експеримент вдома, коли у нас є дюжина зразків різних ароматів для оцінки. Останнім часом з’явилося багато парфумерій, які продають духи в мілілітрах. Розлиті парфуми дозволяють купити лише кілька мілілітрів і оцінити індивідуальні аромати. Так буде легше підібрати для себе найкращий парфум.

Вибираючи духи, ми не повинні бути нетерплячими. Найкраще бризкати засіб не на папір, а на шкіру і оцінювати запах лише через кілька годин. Аромат духів потрібно розвивати. Кожен парфум складається з трьох ароматних нот. Це:

— верхня нота — відчувається відразу після розбризкування духів (це можна відчути протягом приблизно 30 хвилин)

— нота серця — відчувається протягом декількох годин

— базова нота — з’являється лише тоді, коли парфуми наносяться на шкіру.

Підберіть духи до свого типу шкіри

Варто знати, що верхня нота пахне на кожній шкірі однаково. Ноти серця і бази розвиваються, і їх аромат може відрізнятися від людини до людини. І тому духи, які неймовірно пахнуть на нашому другі, можуть нас дратувати.

Якщо у нас суха шкіра, ми повинні бути обережними з духами з високим вмістом алкоголю (краще не використовувати парфумовану воду). Найкраще також купити бальзам з тієї ж лінійки ароматів і збризкувати духами тільки після їх нанесення. Це посилить інтенсивність запаху.

Найдовше аромат духів тримається на жирній шкірі. Однак потрібно пам’ятати, що на такому епідермісі аромат буде інтенсивним, тому краще уникати важких парфумів.

You May Also Like

More From Author